Karma dla psów – co podawać pupilom?

Kiedy przygarniamy czworonożnego przyjaciela mamy świadomość tego, że wymaga on nie tylko miłości i kontaktu z człowiekiem ale i specjalistycznej opieki. Zatem będziemy musieli odwiedzać regularnie weterynarza i szczepić naszego psiaka. Dodatkowo powinniśmy przygotować mu posłanie i zabawki. Miska na wodę i karmę również jest konieczna.


Galeria

No właśnie. I teraz pojawi się pytanie – czym karmić naszego pupila. Najlepsza będzie po prostu karma dla psów. Choć pies kojarzy nam się z wielbicielem kurzych kości to jednak wcale nie są one dla niego takie odpowiednie. Dlatego właśnie karma dla psów powinna być podawana czworonożnemu przyjacielowi jako codzienny składnik jego diety.
Dlaczego. Otóż taka karma dla psów zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne witaminy. Dodatkowo karma dla psów jest wzbogacona o substancje, które nadają połysk psiej sierści a także dbają o zęby naszego pupila.

Karma dla psów dostosowywana jest do…

Karma dla psów dostosowywana jest do wieku psiaka. Zatem jej skład będzie zupełnie inny w przypadku młodych piesków, oraz w przypadku tych, które są już zupełnie dojrzałe. Nie zaszkodzi raz na jakiś czas podzielić się ze swoim pupilem własnym obiadek, jednakże karma powinna być jego podstawowym składnikiem diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.