Jak „randkować”? 

Randka – jak rozpoznać czyjeś uczucia w stosunku do ciebie. Jak powiedzieć komuś, co czujesz bez uczucia skrępowania. Czytaj dalej, a dowiesz się jak prawidłowo zachowywać się na randce. Zdefiniuj swoje oczekiwania.
Dlaczego umawiasz się na randki.


Jak „randkować”?  – galeria

randki internetowe

Foto: pixabay.com

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Czego szukasz w drugiej osobie. Czy chcesz długotrwałego związku, czy chcesz po prostu żyć chwilą i raczej nie martwisz się o przyszłość. To, czy chcesz się zaangażować w związek, może zrobić ogromną różnicę w tym, jak podchodzisz do randki. Jeśli randka to dla ciebie zabawa i dobre towarzystwo, to twoje podejście do randek też będzie zupełnie inne. Jeśli szukasz partnera, powinieneś/powinnaś pokonać typową nieśmiałość na początku randki i niezręczność, tak ab y zrobić dobre pierwsze wrażenie i postarać się, aby jedna randka nie przekreśliła dalszych spotkań.

Rozwijaj swoje umiejętności…

Rozwijaj swoje umiejętności. Internet sprawił, że jest to znacznie łatwiejsze w dzisiejszych czasach. Sprawdzaj wszelkiego rodzaju fora internetowe, listy zapisanych osób, adresy mailowe itd.

Szukaj lokalnych wydarzeń, czy spotkań i wykorzystaj zgromadzone adresy mailowe, aby umówić się z osobą, która być może zwróciła twoją uwagę. Przyciągnij osoby, które dzielą te same zainteresowania. Jeśli już uda ci się z kimś umówić, masz już temat do rozmowy – wasza pasja. Randka – bądź zainteresowany i interesujący. Nie wyolbrzymiaj i nie chwal się swoimi sukcesami itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.