Jak palić cygaro?

Cygara są bardziej naturalną alternatywą w stosunku do papierosów. Palenie ich jako uzależnienie nie jest zabawą, jednak palenie na szczególne okazje może być chwilą relaksu.
Po pierwsze przygotuj cygaro. Upewnij się, że jest ono dobrze ucięte. Usuń okrągły papierek( nie zawsze jest to konieczne, dużo palaczy woli zostawić papierek aż do momentu, kiedy ciepło z palącego się cygara zmiękczy klej, powodując, że papierek sam odpadnie ).


Galeria

Następnie je zapal. Pociągnij lekko. Nie wciągaj dymu. Spokojny, równomierny ogień jest bardzo ważnym aspektem w paleniu cygara. Jeśli to konieczne, kręć je naokoło, aby upewnić się, że cały koniuszek jest zapalony. Trzymaj je w ustach i wciągnij je, trzymaj w ustach przez kilka sekund aby poczuć smak, a następnie wyjmij z ust. Zwykle nie wciąga się dymu z cygara. Powtórz tę czynność 1-2 razy, aż skończysz palić. Cygara można palić bardzo długo, czasami nawet 2-3 godziny.

Jeśli już skończysz, zgaś je…

Jeśli już skończysz, zgaś je. Po prostu odłóż je do popielniczki. Zgaszą się po minucie, lub dwóch. Spróbuj 2-3 tej samej linii, zanim powiesz, że jej nie lubisz, gdyż te same cygara w jednej paczce, mogą różnić się w smaku. Unikaj palenia w wietrznych pomieszczeniach, gdyż popiół może dostać się niespodziewanie do oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.