Jak nie dać się oszukać?

porada prawna online

Foto: pixabay.com

Rozwój cywilizacyjny, ciągła walka o byt, praca na dwóch etatach sprawiły, że staliśmy się coraz bardziej samotni. W jaki sposób walczyć z tym odczuciem?
Wielu z nas po prostu nie ma czasu na spotkania towarzyskie, noce poświęcone na imprezowanie czy szukanie nowych znajomości po knajpkach czy barach. Dlatego też czasami jedynym sposobem na odnalezienie miłości są randki online. Każdy z nas ma swoje obawy rejestrując się na portalu o charakterze randkowym.


Skąd one się biorą…

Skąd one się biorą. Głównie z opowieści, które z pewnością słyszeliśmy wielokrotnie. Co prawda nadal możemy spotkać się z oszustami, którzy cały czas funkcjonują w sieci, jednak dzięki pewnym zasadom na pewno unikniemy błędów. Jakie są to zasady. Po pierwsze nie zdradzajmy od razu naszej tożsamości. W serwisie randkowym funkcjonujemy przybierając nick. Błędem jest decyzja o umieszczeniu w profilu adresu i nazwiska. Nie spieszmy się także z podawaniem numeru telefonu. Znajomość zawarta w sieci polega na prowadzeniu rozmów. Po drugie starajmy się dowiedzieć jak najwięcej o naszym potencjalnym partnerze lub partnerce. Oczywiście nie mówimy tutaj o przesłuchaniu. Nikt nie zgodzi się na taką formę kontaktu.

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Chodzi głównie o sukcesywne zdobywanie informacji…

Chodzi głównie o sukcesywne zdobywanie informacji dotyczących życia i otoczenia osoby, z którą planujemy się spotkać. Po trzecie – jeżeli już zdecydowaliśmy się na spotkanie, zadbajmy o to, aby przebiegło ono w neutralnym otoczeniu, w którym przebywa wielu ludzi. W ten sposób zawsze będziemy mieć możliwość odwrotu. Nigdy nie zapraszajmy dopiero co poznanej osoby do naszego mieszkania. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.