Jak nie dać się oszukać?

Rozwój cywilizacyjny, ciągła walka o byt, praca na dwóch etatach sprawiły, że staliśmy się coraz bardziej samotni. W jaki sposób walczyć z tym odczuciem?
Wielu z nas po prostu nie ma czasu na spotkania towarzyskie, noce poświęcone na imprezowanie czy szukanie nowych znajomości po knajpkach czy barach.


randki online

Foto: pixabay.com

Dlatego też czasami jedynym sposobem na odnalezienie…

Dlatego też czasami jedynym sposobem na odnalezienie miłości są randki online. Każdy z nas ma swoje obawy rejestrując się na portalu o charakterze randkowym. Skąd one się biorą. Głównie z opowieści, które z pewnością słyszeliśmy wielokrotnie. Co prawda nadal możemy spotkać się z oszustami, którzy cały czas funkcjonują w sieci, jednak dzięki pewnym zasadom na pewno unikniemy błędów. Jakie są to zasady. Po pierwsze nie zdradzajmy od razu naszej tożsamości. W serwisie randkowym funkcjonujemy przybierając nick. Błędem jest decyzja o umieszczeniu w profilu adresu i nazwiska. Nie spieszmy się także z podawaniem numeru telefonu. Znajomość zawarta w sieci polega na prowadzeniu rozmów. Po drugie starajmy się dowiedzieć jak najwięcej o naszym potencjalnym partnerze lub partnerce.

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Oczywiście nie mówimy tutaj o przesłuchaniu…

Oczywiście nie mówimy tutaj o przesłuchaniu. Nikt nie zgodzi się na taką formę kontaktu. Chodzi głównie o sukcesywne zdobywanie informacji dotyczących życia i otoczenia osoby, z którą planujemy się spotkać. Po trzecie – jeżeli już zdecydowaliśmy się na spotkanie, zadbajmy o to, aby przebiegło ono w neutralnym otoczeniu, w którym przebywa wielu ludzi. W ten sposób zawsze będziemy mieć możliwość odwrotu. Nigdy nie zapraszajmy dopiero co poznanej osoby do naszego mieszkania. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.