Internet i portale społecznościowe

Wiele osób spędza dziś mnóstwo czasu surfując po internecie. Internet służy nam do wielu celów. Jedni korzystają z niego przy pracy. Dla innych jest on niezwykle dużą pomocą w szkole, czy na studiach. Oprócz tego mamy dziś mnóstwo sklepów internetowych, które umożliwiają nam dokonywanie zakupów on – line.
Internet służy także rozrywce.


Znajdujemy mnóstwo stron, na których możemy oglądać…

Znajdujemy mnóstwo stron, na których możemy oglądać czy pobierać na swój komputer filmy, muzykę, mamy także możliwość czytania książek, tak zwanych e- booków, a także wiele z nasz korzysta z mediów społecznościowych, do których zaliczają się takie portale jak Twitter, fejsbuk, Nasza Klasa i wiele innych. Obecnie mnóstwo ludzi, nie tylko młodych korzysta z takiego portalu społecznościowego jakim jest fejsbuk. Fejsbuk nie różni się zbytnio od innych, jednak zdecydowanie oferuje nam sporo aplikacji. Bardzo popularne na fejsbuk są różnorodne gry internetowe.

Wiele osób spędza na nich…

Wiele osób spędza na nich sporo czasu. Oprócz tego fejsbuk, jak każdy inny portal społecznościowy umożliwia nam dzielenie się informacjami z określonym gronem znajomych, udostępnianie zdjęć, muzyki, filmów i tym podobne. Możemy także czatować ze znajomymi i przyjaciółmi, ale również poznawać wiele nowych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.