ING Komputer

Bank ING zastosował ciekawą kampanie reklamową, nakłaniając nas za pośrednictwem telewizji, radia i gazet to wyszukiwania w Internecie frazy “ING Komputer“.

Ciekawe jak ostatnimi czasy przenikają się światy tradycyjnych mediów oraz mediów elektronicznych. Celem kampanii jest oczywiście zachęcenie nas do założenia konta w ING, ale takie kampanie reklamowe na pewno będą zyskiwały na popularności jeszcze bardziej łącząc świat elektroniczny z tym “normalnym”.

ING Komputer

A na czym polega sam konkurs? Jest to mało atrakcyjna oferta kupna netbooka w cenie 1199zł dla osób zakładających konto Direct w ING, zważywszy że taki netbook na popularnym serwisie aukcyjnym kosztuję 1299zł oferta “ING komputer” nie wydaję się zbytnio atrakcyjna, zresztą oceńcie sami.

A jak to wszystko ma się do nas graczy? Rozwój reklamy elektronicznej i dostrzeżenie jej przez wielkie domy mediowe, jest niepodważalnym sygnałem że już w krótce i podczas grania atakowani będziemy przez przeróżne reklamy. Już dziś widać w niektórych grach produkty z realnego świata…

A co wy myślicie o tym wszystkim? Czy do was kampania ING komputer trafiła? Czekam na wasze komentarze.

One Reply to “ING Komputer”

  1. Ciekawe jak to sie skończy pamiętam kampanei skady yeti. Ciekawe jaki efekt przyniesie ING Komputer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.