Hurraoptymizm niewskazany.

Tak się składa, że polska reprezentacja piłki nożnej dopiero po raz drugi w historii weźmie udział w mistrzostwach Starego Kontynentu. Przed Euro 2008 optymizm w naszym kraju był ogromny. Drużyna stworzona przez Leo Beenhakkera miała zawojować szwajcarsko- austriacki turniej.
Po udanych eliminacjach, w których polska reprezentacja piłki nożnej w pokonanym polu pozostawiła takie drużyny jak Portugalia, Serbia, Belgia czy też Finlandia można było mieć nadzieję, że i w turnieju finałowym odegrają jakąś znaczącą rolę.


Balon jednak został nadmuchany zbyt mocno, a…

Balon jednak został nadmuchany zbyt mocno, a rozczarowanie jak zwykle było ogromne. Porażka z Niemcami 0: 2, szczęśliwy remis z Austrią 1: 1 i na koniec porażka z Chorwacją 0: 1. Nadomiar tego trzeba zauważyć, że gdyby nie fantastyczna dyspozycja Artura Boruca w każdym z tych meczów, polska reprezentacja piłki nożnej dostałaby srogie lanie. Nadchodzi kolejne Euro i tym razem znowu w naszym kraju panuje hurraoptymizm. Oczywiście jako wierni kibice wierzymy w naszych piłkarzy, niemniej nie słowa wypowiadane na konferencjach prasowych i w wywiadach medialnych, ale boisko pokaże, jakie miejsce w szyku naprawdę zajmuje nasza narodowa reprezentacja w piłce kopanej.

Oby tym razem się powiodło…

Oby tym razem się powiodło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.