Heavy Rain lubi płatać figle

Dziś oficjalna premiera gry Heavy Rain od Quantic Dream. Mimo to grę można było już kupić dzień wcześniej w wielu sklepach. Niestety, których którzy tak właśnie zrobili, po uruchomieniu gry, czekało wielkie rozczarowanie. Tytuł, który obiecywał graczom tak wiele, okazuje się mieć parę niedociągnięć.
Mimo pobrania aktualizacji, gra potrafi zawieszać się w trakcie dodatkowych epizodów. Problemy pojawiają się również z dźwiękiem, który jest w pewnych momentach ciszej lub też w ogóle go nie ma. Przydało by się jak najszybciej naprawić te błędy, wydając kolejny patch do gry. Jakby tego było mało, nie ma możliwości pobrania ścieżki dźwiękowej, która jest częścią limitowanego wydania tytułu. Polski oddział firmy Sony wyjaśnia całą sytuację w następujący sposób:
“W związku z tym, że dopiero dzisiaj jest oficjalna premiera gry, wszystkie materiały będą aktywne dopiero od dzisiaj… Z tego mogą wynikać te problemy. Jeśli mimo wszystko będą one się nadal pojawiać na przykład w dniu jutrzejszym, przekażemy sprawę do centrali.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.