Gry z konsoli Neo Geo dostępne na PSN?

Niedawno organizacja ESRB (Entertainment Software Rating Board) poinformowała o tym, że już niedługo gracze będą mogli zagrać w stare tytuły z konsoli Neo Geo na PSP, czy PS3. A to dzięki temu, iż mają się one ponoć pojawić na PSN. A co to będzie?

Ci, którzy liczyli na Metal Slug czy King of Fighters, niestety będą zawiedzeni. Jak na razie pojawiły się wzmianki o takich tytułach, jak: Alpha Mission II, Baseball Stars Professional, League Bowling i Super Sidekicks. Konkretny termin pojawienia się na PSN nie jest jednak znany, więc trzeba będzie jeszcze poczekać.
Dla tych, którzy bardzo się niecierpliwią przed spotkaniem z tymi starymi tytułami, mam pewną informację. W tym roku przypada 20-ta rocznica powstania konsoli Neo Geo. Dlatego jej twórcy, firma SNK Playmore, postanowili w ramach obchodów święta stworzyć wirtualne muzeum. Co tam znajdziecie?
Na stronie: http://neogeomuseum.snkplaymore.co.jp/english/ przeczytacie o historii konsoli, jakie gry się na nią pojawiły, zobaczycie galerię zdjęć, czy też reklamy promujące ten produkt.
Uważam, że warto tam zajrzeć, zwłaszcza dotyczy się to osób, które nigdy nie słyszały o tej konsoli, a chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.