Gra muzyczna z prawdziwymi instrumentami?

Jak zapewniają twórcy gry, Seven45 Studios, kontrolery mają być bardzo podobne do prawdziwych instrumentów. A co to za gra?
Nosi ona dość dziwny tytuł POWER GIG: RISE OF SIXSTRINGS i według jej twórców łączy ze sobą granie na prawdziwym instrumencie z rozgrywką na kształt Guitar Hero. Specjalnie stworzone do tego tytuły kontrolery mają być bardzo podobne do ich rzeczywistych odpowiedników. Tzn., gitara stworzona do tej gry posiada sześć strun, a jej rozmiary odpowiadają wielkości prawdziwego sprzętu muzycznego.


Jednak na gitarze ma się nie skończyć. Tak jak w Rock Band mamy mieć do dyspozycji sprzęt dla całej kapeli, tj. bas, perkusję oraz mikrofon. Jeśli chodzi o kwestię cenową, to ma być ona podobna, jak w przypadku pozostałych tytułów muzycznych dostępnych na rynku, czyli jednym słowem wysoka.
Jak na razie nic konkretnego nie wiadomo na temat rozgrywki, ani doboru utworów muzycznych. Musimy cierpliwie czekać na dalsze informacje. Premiera gry zapowiedziana jest na jesień 2010 i pojawi się w wersjach na PS3 i Xboxa 360.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.