FIFA 16 i gra na boisku

Wciąż wielu przyznaje, że FIFA ma przewagę nad PES, jednak to są już naprawdę tylko małe detale. FIFA 16 pokazuje jedno, gra się tutaj nieco wolniej niż poprzednich częściach, jednak nie wygląda to na wadę. Mniej dynamiczne zmagania to jednak spora niespodzianka, jaką zdecydowała się wprowadzić kanadyjska ekipa EA Sports.


Oczywiście uda nam się jeszcze…

Oczywiście uda nam się jeszcze z pewnością błyskawicznie skontrolować rywala, czy przeprowadzić bardzo składną akcję. Najczęściej jednak to będzie wynikało z dobrze zaplanowanego ataku pozycyjnego, tutaj styl całej rozgrywki jest naprawdę bardzo dobrze przemyślany. W nową FIF-ę gra się naprawdę dobrze, jest to duża zaleta, że gra nie tnie się wcale, w żadnych momentach.
Niektóre rozwiązania, jakie wprowadzano do najnowszej części FIFA 16, dają nam jeszcze większą zabawę. Trzeba przyznać, że nieco wolniejsze tempo to jest zasługa o wiele szczelniejszej i solidniejszej defensywy, którą teraz pokazuje wiele zespołów. Szczególnie, jeśli będziemy grali ze sztuczną inteligencją, da się to odczuć wyraźnie.

Z pewnością nieraz udawało nam się…

gry sportowe na pc

Foto: pixabay.com

Z pewnością nieraz udawało nam się w poprzednich częściach FIF-y ustrzelić jakiś dwucyfrowy wynik, jednak teraz będzie z tym o wiele gorzej. Możliwe to będzie praktycznie teraz tylko i wyłącznie na amatorze. Da się tutaj zauważyć doskonałą organizację gry w obronie, bardzo często będą oni nas łapać na spalonym i trzeba na to się przygotować. Do tego ich formacja będzie zwarta i ciężko będzie w ogóle się przebić przez nią. Gry sportowe na PC to masa emocji i ciekawe rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.