Farcry 2 w Multikinie

Mimo że premiera kontynuacji kultowego Far Cry’a zapowiedziana została na jesień, wcześniej – bo już 28 czerwca – będziecie mogli sprawdzić jak w akcji sprawdza się najnowsza produkcja studia Ubisoft Montreal.

Farcry 2

W sobotę 28 czerwca – na pokazach organizowanych przez firmy Ubisoft i Cenega Poland – będziecie mogli obejrzeć nowy zwiastun drugiego Far Cry’a, a także przyjrzeć się bliżej świeżutkiej, przywiezionej prosto z Montrealu, wersji demonstracyjnej gry. Prezentacje odbędą się w stołecznym Multikinie Złote Tarasy (ul. Złota 59), kolejno o godzinie 14, 16 oraz 18. Dwa pierwsze będą otwarte dla wszystkich, natomiast trzeci przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających specjalne wejściówki. Po jego zakończeniu wszyscy zaproszeni są na muzyczną imprezę w Klubie 35mm.

Dla odwiedzających zaplanowano również turniej w pierwszą odsłonę Far Cry’a. Rozgrywki trwać będą od godziny 14 do 18. Natomiast dla osób, którym nie uda się dotrzeć do Warszawy, przewidziano dodatkowe transmisje Live w Multikinach we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

źródło: www.multikino.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.