Fallout 3 ocena gry

Fallout 3

Niejaki Jeremy Dunham z IGN miał okazje położyć swoje ręce na najnowszym Falloucie i zagrać w nią. O to co powiedział po.

Fallout 3 -REWELACJA!!! i jego zdaniem to pewniak do tytułu gra roku, nawet przy takiej konkurencji jak nowe GTA czy Metal Gear Solid.

Oto w skrócie to co zwróciło naszą uwagę:

  • rewelacyjna oprawa graficzna –gra jest dużo ładniejsza od Obliviona, a do tego ma mniejsze wymagania i działa płynniej.
  • system walki, w którym możemy przełączać się pomiędzy trybem live i turowym, zachwalany od dawna przez producentów- zdaje egzamin wyśmienicie
  • Ekwipunek – czyli to co przyjdzie nam nosić w najnowszym Fallout 3. Poza klasycznym arsenałem, który jest olbrzymi, twórcy gry pozwalają na przykład od wyrzutni rakiet załadować pluszowe misie i nimi strzelać, czy korzystać z takich wymyślnych broni jak przenośna katapulta nuklearna, czy Power Fist, broń biała, rozrywająca wrogów na strzępy.
  • w nowym Fallout’cie przedmioty, nie tylko można kraść z kieszeni, ale i je tam wkładać – co wy na odbezpieczony granat do spodni 🙂
  • możliwość podróżowania identycznie jak w Obliviona (szybkie przemieszczanie z miejsca na miejsce z poziomu mapy), ale to już znamy z wcześniejszych części Fallouta

Informacje te nastrajają mnie bardzo optymistycznie odnośnie nowego Fallouta. Jeśli tylko twórcy nie zapomnieli, a wierze że nie, o aspekcie RPG, to nowy Fallout 3 dostarczy nam wszystkiego na co czekamy, walki, klimatu, nieodłącznego humoru i wielu godzin spędzonych na przemierzaniu ogromnego i pięknego Świata. Przygotujcie się Fallout 3 nadchodzi.

3 Replies to “Fallout 3 ocena gry”

  1. Mialem juz okazje zagrac, wymagania to jednak ta gra troszke ma niestety 🙂 klimat moim zdaniem zachowany z poprzednich czesci, fabula (jestem narazie na poczatku gry) jak narazie prezentuje sie obiecujaco, walka – jak w normalnym FPP (super!). Mozna powiedziec ze to stary dobry fallout z nowym systemem walki, nowym swiatem i nowa kamera 🙂 mi sie bardzo podoba

  2. “w nowym Fallout’cie przedmioty, nie tylko można kraść z kieszeni, ale i je tam wkładać – co wy na odbezpieczony granat do spodni :)”

    Hehe ambitna wypowiedz – w poprzednich czesciach moznabylo robic to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.