Długo szukaliśmy wspólnie z moim obecnym mężem jakiegoś pięknego i wartościowego podziękowania dla rodziców i w końcu znaleźliśmy. Dziś jest tak wiele sposobów, ze można po prostu wybierać i przebierać.
Podziękowania dla rodziców na weselu to niezapomniana chwila zarówno dla nas młodych jak i dla rodziców. Warto zadbać o to, by te chwile były naprawdę piękne i niezapomniane.


Należy przygotować się tak, by nikt kiedyś…

Należy przygotować się tak, by nikt kiedyś nie żałował zmarnowanych chwil i straconego czasu. Jeśli czyta to jakaś osoba, która niebawem stanie na ślubnym kobiercu może się wystraszy. Ale nie należy się bać tylko dobrze zaplanować i przedyskutować tę chwilę. Należy się zastanowić co w trakcie podziękowania dla rodziców chcemy im powiedzieć i za co podziękować. Kolejną rzeczą jest odpowiednio wybrać upominek. Mogą to być kwiaty, może to być w formie książki lub specjalnego dyplomu przygotowana kartka z podziękowaniami.

My, na naszym weselu mieliśmy nasze zdjęcie…

My, na naszym weselu mieliśmy nasze zdjęcie z sesji w ładnych ramkach i to właśnie razem z bukietem kwiatów ofiarowaliśmy rodzicom. Następnie należy zastanowić się jaką piosenkę chcemy by zespół zaśpiewał. Nam polecano bardzo” cudownych rodziców mam”. Jednak kiedy usłyszałam piosenkę Małego Chóru wielkich serc” Dzięki Wam” już żadnej innej piosenki nie chciałam. To są dopiero rewelacyjne podziękowania dla rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.