Dżem i Rare razem

Chodzi tu dokładnie o utwór “Wehikuł Czasu”, w którym możemy usłyszeć, że te wspaniałe chwile, nie powrócą już nie…”. Rare nie ma zamiaru wracać do starych, sprawdzonych pomysłów, chcą inwestować w przyszłość, choć wielu graczy z łezką w oku wspomina stare, rewelacyjne tytuły od Rare.

Stare ale Rare, można śmiało stwierdzić o większości tytułów tej firmy. Trylogia Donkey Kong Country, Perfect Dark, Banjo-Kazooie lub Golden Eye, to tylko kilka rewelacyjnych gier od Rare. Jeśli marzyliście o tym, że zagracie w kolejne odsłony znanych marek, to muszę Was rozczarować. Szef studia, Mark Betteridge został wypytany przez dziennikarzy Develop o plany na przyszłość. Betteridge zapewnił, że nie ma zamiaru wracać do starych pomysłów. Wspomniał jednak coś na temat Natala, a mianowicie:

Wydaję mi się, że Microsoftowi chodzi o to, by koniec końców mieć prawo do kontentu od studiów first party, które zdefiniują czym Natal jest. Jesteśmy bardzo pewni, że to stworzymy i myślę, że ludzie będą pod wrażeniem tego, co zobaczą od nas i innych wewnętrznych developerów.

Mam nadzieję, że Rare ma jakiegoś asa w rękawie. Od momentu przejęcia studia przez Microsoft jakoś te gry takie bez polotu jakby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.