Doradca ślubny-rynek pracy czeka

Marzysz o ślubie jak z bajki. Masz gotowy scenariusz tego niezwykłego wydarzenia i nie wiesz jak wcielić go w życie. A może chciałbyś się przekwalifikować i organizowanie ślubów i wesel uczynić swoim zawodem wykonywanym. Konsultant ślubny to nowa profesja, rozwojowa, poszukiwana na rynku pracy. Doradca ślubny to prawa ręka narzeczonych.
Zdejmie z ich barków organizację ślubu i wesela – od rozesłania zaproszeń, przez załatwienie wszelkich formalności, plastyczną oprawę uroczystości po spełnienie wszystkich waszych najskrytszych marzeń.


Konsultanci ślubni to osoby, które na specjalnych…

Konsultanci ślubni to osoby, które na specjalnych kursach dowiadują się jak bezkolizyjnie przeprowadzić was przez czas trudnych, żmudnych przygotowań; jak sprawnie ogarnąć kwestie formalno-prawne oraz sprawić, by wszyscy wasi goście byli zadowoleni i nikt nie poczuł się urażony. Pracę z każdą parą konsultant ślubny rozpoczyna od wnikliwej rozmowy oraz ankiety tak, aby ustalić priorytety i dowiedzieć się jak najwięcej o swoich klientach. Taka rozmowa ma na celu zawiązanie współpracy, która zaowocuje realizacją wymarzonego przez was scenariusza bez niepotrzebnych konfliktów i wpadek.

Nic nie stanie się na waszym…

Nic nie stanie się na waszym ślubie i weselu przypadkiem; nic nie zakłóci przebiegu uroczystości – doradca ślubny zapanuje nad wszystkim, także nad listą prezentów, fotografem, kamerzystą i. nachalnym wujkiem. Koordynacja uroczystości to chleb powszedni konsultanta ślubnego. A jeśli sam marzysz o zostaniu konsultantem ślubnym, zapisz się na kurs. Kursy takie organizowane są w całej Polsce. Poza bezcenną wiedzą i praktykami zyskasz certyfikat, który umożliwi ci pracę i zapewni godziwe dochody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.