Dobre wino, to takie, które jest dobre.

Chociaż Polska słynie z zamiłowania do innych trunków, niż wino, to pewnym jest, że fanów tego napitku u nas także nie brakuje. Dlatego właśnie, sklep z winem na brak klientów narzekać nie może. Oczywiście chociaż wino jest u nas traktowane w kategoriach trunków bardziej luksusowych, to jednocześnie jest uznawane z nieco kobiecy napój.
W wielu opracowaniach spotkałam się z opinią, że Polska zalicza się do kultur nadużywających alkoholu, nazywanych niekiedy wręcz” pijackimi”.


Galeria

Oczywiście, może nie brzmi to dla nas zbyt pozytywnie, nie ma takiego wydźwięku, jednak nie zaskakuje nas. Sklep z winem ma na pewno więcej klientów w krajach basenu morza Śródziemnego, we Włoszech, Grecji czy Portugalii, albo na przykład Francji. Jednak sklep z winem ma również wielu klientów w Polsce. Dlaczego. Bo wino jest po prostu dobre. Jeśli oczywiście jest dobre.

Sklep z winem, powinien być dobrze zaopatrzony,…

Sklep z winem, powinien być dobrze zaopatrzony, dlatego, że czasami może trafić się bardzo wymagający klient, który nie zadowoli się najtańszym winem, marki” Wino”. Oczywiście jak wiadomo wino przegrywa w rankingu na przykład z wódką, czy innym trunkiem, bardziej” polskim”, jednak ma wielu swoich zwolenników, a już na pewno wśród polskich kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.