Dmuchane zamki atrakcją dla malucha

Zamki dmuchane stanowią nie lada atrakcję dla każdego malucha, a bardzo często i niejeden dorosły chętnie przyłączyłby się do takiej zabawy. Najczęściej zamki dmuchane pojawiają się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, gdzie dominuje chęć prostej zabawy zarówno wśród dorosłych, jak i u dzieci.


Nie ma wątpliwości co do tego, że…

Nie ma wątpliwości co do tego, że zamki dmuchane są idealne dostosowane do swoich użytkowników, czyli dzieci. Maluchy mogą tam skakać, bez żadnych obaw, że coś im się stanie. Konstrukcja jest wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego napełnionego powietrzem, dlatego też nie ma szans, aby pojawiły się jakieś urazy, np. złamania czy stłuczenia.
Ponadto zamki dmuchane nie zawierają żadnych wystających krawędzi, ostrych zakończeń itp. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają także wyszkoleni pracownicy obsługi. Zamki dmuchane to nie jedyne tego typu atrakcje dla dzieci na festynach i uroczystościach plenerowych.

Często są to także zjeżdżalnie i…

Często są to także zjeżdżalnie i formy konkretnych zabaw, na przykład konkursów. Wynajęcie dużego zamku na jedną dobę to koszt około 1200 złotych wraz z osobą obsługującą stanowisko. Wynajem jest możliwy także na potrzeby prywatne, na przykład na urodzinową imprezę dla naszego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.