Czym są ogłoszenia towarzyskie?

Ogłoszenia towarzyskie to krótkie anonse osób samotnych w prasie bądź na portalu internetowym, mające na celu nawiązanie nowych znajomości o charakterze towarzyskim.
Ogłoszenia towarzyskie zawierają zazwyczaj opis osoby pragnącej nawiązać kontakt, jej wiek, cechy fizyczne, takie jak wzrost, kolor oczu, kolor włosów, postura, a także cechy charakteru, zainteresowania i hobby, a często również ważne dla niej wartości.


Ogłoszenia towarzyskie zawierają także oczekiwania wobec…

Ogłoszenia towarzyskie zawierają także oczekiwania wobec potencjalnego partnera i preferowane cechy. W ten sposób zarówno kobiety jak i mężczyźni, szukają osób, z którymi mogą spędzić czas wolny, dzielić się zainteresowaniami, bądź odbyć podróż. Niekiedy celem jest jednak znalezienie partnera na całe życie, niewykluczony jest również cel matrymonialny. Czasami jednak jest to jedynie poszukiwanie przygody lub romansu bez zobowiązań. Ogłoszenia towarzyskie cechuje krótka forma, dlatego też w bardzo zwięzły sposób osoba pisząca musi przedstawić się tak, aby potencjalny odbiorca poczuł się zaintrygowany. Powinien on w opisanym wizerunku odnaleźć cechy i wartości, które również dla niego są ważne i które zachęcają do nawiązania kontaktu.

ogłoszenia towarzyskie

Foto: pixabay.com

ogłoszenia towarzyskie

Foto: pixabay.com

Bardzo ważne jest również określenie…

Bardzo ważne jest również określenie tego, czego tak naprawdę oczekujemy od osoby, która miałaby szansę stać się dla nas kimś szczególnym i kogo chcielibyśmy obdarzyć uczuciem. Należy zastanowić się, do kogo kierujemy ogłoszenie i kogo chce się sobą zainteresować. Warto zainwestować trochę czasu, aby uniknąć napisania standardowego ogłoszenia. Indywidualizm oraz oryginalność nie powinny jednak zdominować anonsu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.