Czy wierzycie w sennik?

Niektórzy zaklinają się, że nie, że to tylko wymysły, natomiast inni mają w swych domach sennik i po każdym marzeniu sennym, z rozkoszą do niego zaglądają. Nawet nie jest konieczne posiadanie go w formie książkowej, bowiem można sprawdzić, co oznacza dany sen, za pośrednictwem Internetu.


Dla niektórych to forma doskonałej…

Dla niektórych to forma doskonałej zabawy i relaksu, a także śmiechu, są jednak i tacy osobnicy, którzy sennik traktują jako wyrocznię i każde objaśnienie do swojego snu, traktują jako ostateczność.
Potrafią wpaść w prawdziwy popłoch i przerażenie, gdy tylko zobaczą jakieś negatywne, nie wróżące nic dobrego objaśnienie lub rozpocząć dzień z radością, uśmiechem i niekłamaną nadzieją, gdy sennik mówi coś dobrego. Takie zachowanie z pewnością nie jest zdrowe, bowiem ogranicza w dużym stopniu naszą wolność, czyni nas zależnymi.

Dlatego też dobrze jest traktować…

Dlatego też dobrze jest traktować sennik z pewnym dystansem, przymrużeniem oka, jak to bywa w przypadku horoskopów. Nie mniej jednak, z drugiej strony, jest faktem, że sny mogą powiedzieć dużo o naszej podświadomości, stanie psychicznym, a nawet ostrzec nas przed jakimś niebezpieczeństwem( sny prorocze ), jak mówi sennik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.