Czas na randkę, czas na wiosenne porządki w sercu.

Nadeszła już wiosna, a wraz z nią pora na nową miłość. Czy Twoje serce obudziło sie już z zimowego snu. Jeżeli nie, to randka z ciekawą osobą jest idealnym budzikiem, które postawi je na równe nogi. Nie pozwól czekać sercu i już dziś przywróć uczucia do życia!
Od wieków kochankowie spotykali się na potajemnych schadzkach, gdzie ich miłość rozkwitała jak najpiękniejszy kwiat. Wybierali miejsca ustronne, rzadko odwiedzane, by w intymnej atmosferze popatrzeć sobie głęboko w oczy i potrzymać za dłonie.


Współcześni zakochani nie muszą, tak jak ich…

Współcześni zakochani nie muszą, tak jak ich przodkowie stosować przemyślnych forteli, chować się przed rodzicami, czy przeskakiwać przez płoty. Sposób ich widywania się ma tez inną nazwę, jak: randka. Etymologia słowa” randka” wskazuje na takie oto znaczenie” umówione spotkanie dwóch osób, które się sobie podobają”. Zatem, czy na randki wybierają się tylko dwie osoby. Zazwyczaj tak, jednakże coraz popularniejsze są tzw. podwójne randki, na których spotykają się dwie pary, bardzo często zaprzyjaźnione ze sobą. W czym tkwi tajemnica takich spotkań w ogóle. Dlaczego chodzimy na randki.

Galeria

randki internetowe

Foto: pixabay.com

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Przecież w dobie Internetu i serwisów społecznościowych możemy się poznać bez wychodzenia z domu, a nawet pokoju. A jednak, wciąż chcemy się widywać, zawierać znajomości poprzez bezpośredni kontakt. Nie ma nic przyjemniejszego od wymiany spojrzeń czy uśmiechów. To właśnie randka daje zakochanym taką możliwość. Każdy w końcu chce się zobaczyć, uścisnąć dłoń, poczuć zapach perfum drugiej osoby, móc posłuchać tembru jej głosu. To właśnie jest piękno miłości!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.