Cygara to nie tylko normalne urządzenia czy też raczej obiekty przeznaczone do palenia w wolnych chwilach przez osoby o zdecydowanie dość dobrym stanie majątkowym, to coś znacznie więcej. Każdego bowiem niemalże stać jest na tak niewielki wydatek, jakim jest zaledwie kilka papierosów dziennie, nie każdy jednak pozwolić sobie może na codzienną dawkę pierwszej jakości klasy cygar.
Faktycznie bowiem znakomita ilość osobników określających się przy rozmaitych okazjach, takich jak towarzyskie rozmowy czy też specjalistyczne sondy i wywiady konsumencie bądź normalne ankiety jako palacze zajmuje się jedynie niepozornym i z pozoru zupełnie i całkowicie niewinnym paleniem papierosów.


Galeria

Cygara są rzeczą w pewien sposób ekstrawagancką, którą może pozwalać nie tylko na określenie przynależności do jednej z kilku występujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej klas majątkowym, ale pewną deklaracją na temat posiadania swoistego rodzaju smaku oraz preferencji. Jest bowiem dobre kubańskie bądź innego pochodzenia cygaro widokiem stosunkowo dość rzadkim w polskim społeczeństwie, i niejednokrotnie gotowi jesteśmy przypisywać palenie go osobnikom posiadającym nieograniczone środki finansowe, lub po prostu milionerom.

Nie jest to jednakże do końca prawda, bowiem cygara palą częstokroć również osoby pragnące jedynie przystąpić do tej grupy ludzi i w czasie dokonywania funkcji palenia absolutnie nie mogące się poczytywać lub nawet udawać iż sami do niej należą. Dlatego dobrze jest oglądać nie tylko samo cygaro i papierośnicę, ale samego palącego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.