Conviction na Xboxa 360, ale reszta już na PS3

Max Beland, producent Splinter Cell: Conviction, dał nam nadzieję na ukazanie się kolejnych części na platformie SONY.

Serwis Edge przedstawił rozmowę z Maxem Belandem, z której dowiadujemy się, że twórcom nie do końca podoba się pomysł ekskluzywności Splinter Cella:
“Nie widzę powodów, dla których to nie miałoby nastąpić. Nie ingeruję w układy biznesowe, włączono mnie do prac nad CONVICTION zaraz po zawartej z Microsoft umowie na temat ekskluzywności naszej gry na X360. Mimo wszystko nie widzę usprawiedliwienia dla braku nowych tytułów z serii na platformę Sony. Często słyszę jak pracownicy o tym rozmawiają, w firmie jest o tym coraz głośniej. Kolejny projekt będzie otwarty na wszelkie układy z większymi koncernami, jeśli Sony będzie zainteresowane, możemy nawet tworzyć kolejny ex z myślą o PS3. Wszystko zależy od decyzji szefa i ludzi od biznesu.”

Nie mają jednak zbyt dużego wpływu na politykę firmy, dlatego nie ma stu procentowej pewności, że jeszcze kiedyś pogramy na PlayStation Samem Fisherem. Microsoft na pewno będzie chciał zapłacić ogromne pieniądze, by tylko tak znana marka była kojarzona tylko z Xboxem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.