Co Ci się dzisiaj śniło?

Jeśli mamy jakieś ciekawe sny, a nie wiemy, co one oznaczają to otwórzmy sennik (zobacz). Gdyby ktoś nie posiadał sennika w domu to wystarczy dostęp do internetu. Tam wystarczy wpisać sennik i tylko pozostaje na wybierać z dziesiątek stron internetowych.


Polacy lubią przeróżne wróżby i przepowiednie…

Polacy lubią przeróżne wróżby i przepowiednie. Najlepiej jeśli sennik powie nam, że ten sen to samo szczęście. Wtedy nawet my mało optymistyczny naród zaczynamy mieć nadzieje na zmiany. Każdy sennik jest zrobiony w formie alfabetycznej.
Nie zawsze dane wyrażenie, którego szukamy występuje dokładnie w tej formie. Wtedy trzeba po prostu dopasować coś odpowiadającego w części temu, co nam się śniło. Do dzisiaj tak naprawdę nie wiemy dlaczego nam się śni coś i czy to tylko wyobraźnia czy coś więcej. Niektóre osoby mają sny, które naprawdę się sprawdzają i nie wiadomo jak to wszystko racjonalnie wytłumaczyć.

Galeria

Niestety nie potrafimy jeszcze panować nad tym, co nam się śni, a szkoda. Wtedy moglibyśmy stworzyć własny świat i w nim co noc być. Tylko, żeby się nie okazało, że wolimy zostać w fazie snu bo to nie będzie już zabawne. Ludzie szybko się od wszystkiego uzależniają i trzeba uważać w takich przypadkach. Wszystko musimy mieć z umiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.