Co Ci się dzisiaj śniło?

Jeśli mamy jakieś ciekawe sny, a nie wiemy, co one oznaczają to otwórzmy sennik. Gdyby ktoś nie posiadał sennika w domu to wystarczy dostęp do internetu. Tam wystarczy wpisać sennik i tylko pozostaje na wybierać z dziesiątek stron internetowych. Polacy lubią przeróżne wróżby i przepowiednie.


Najlepiej jeśli sennik powie nam,…

Najlepiej jeśli sennik powie nam, że ten sen to samo szczęście. Wtedy nawet my mało optymistyczny naród zaczynamy mieć nadzieje na zmiany. Każdy sennik jest zrobiony w formie alfabetycznej.
Nie zawsze dane wyrażenie, którego szukamy występuje dokładnie w tej formie. Wtedy trzeba po prostu dopasować coś odpowiadającego w części temu, co nam się śniło. Do dzisiaj tak naprawdę nie wiemy dlaczego nam się śni coś i czy to tylko wyobraźnia czy coś więcej. Niektóre osoby mają sny, które naprawdę się sprawdzają i nie wiadomo jak to wszystko racjonalnie wytłumaczyć.

Galeria

Niestety nie potrafimy jeszcze panować nad tym, co nam się śni, a szkoda. Wtedy moglibyśmy stworzyć własny świat i w nim co noc być. Tylko, żeby się nie okazało, że wolimy zostać w fazie snu bo to nie będzie już zabawne. Ludzie szybko się od wszystkiego uzależniają i trzeba uważać w takich przypadkach. Wszystko musimy mieć z umiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.