Byle z umiarem

Mówi się, że kto nie ma profilu na jednym z portali społecznościowych, ten de facto nie istnieje. Rzeczywiście, ten kto w grupie znajomych jako jedyny nie został poinformowany o spotkaniu, bo nie ma konta na przykład na Facebooku, uważany jest co najmniej za dziwaka, w najgorszym razie – za wariata.
Media społecznościowe, czyli z angielskiego social media, to grupa portali tworzonych przez określoną społeczność.


serwis randkowy

Foto: pixabay.com

Przykładem takiego portalu w Polsce jest…

Przykładem takiego portalu w Polsce jest serwis Nk. pl( czyli dawna Nasza Klasa ). Media społecznościowe służą nie tylko do kontaktowania się ze znajomymi, czy też – jak w przypadku Nk. pl – do odnalezienia dawnych przyjaciół ze szkolnej ławy, a więc skierowanych do konkretnych grup społecznych. Portale takie to także możliwość recenzowania, wymiany poglądów, tworzenia fanklubów czy dzielenia się konkretnym produktem( na przykład YouTube ). Istnieją też media społecznościowe ogólne, które skupiają wszystkie te możliwości w jednym worku. Przykładem jest tu wspomniany już Facebook. Oprócz niebezpieczeństw, z jakimi wiąże się udostępnianie swoich danych w Sieci, serwisy te niosą wiele pozytywnych zjawisk.

nauka angielskiego dzieci

Foto: pixabay.com

Media społecznościowe, poprzez zintegrowane, wspólne działanie i…

Media społecznościowe, poprzez zintegrowane, wspólne działanie i organizowanie różnego typu akcji mogą wyrażać poglądy większej ilości osób, mają wpływ na wydarzenia społeczne i polityczne. Powszechnym zjawiskiem jest też wspieranie i promowanie na portalach akcji charytatywnych albo wydarzeń kulturalnych. Media społecznościowe dają wiele możliwości i zabawy – byle z umiarem.

kursy angielskiego dla dzieci

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.