Bratnia e-dusza

„Różni ludzie, podobne doświadczenia” oraz „Kamienie z serca nigdy nie spadają same” to dwa przewodnie hasła nowego serwisu społecznościowego, który gromadzi internautów połączonych wspólnymi przeżyciami i będących seniorami. Randki dla seniorów są już teraz czymś normalnym i nie budzą większych kontrowersji, jakie kiedyś. Nasze podejście do seniorów zmienia się i nie dziwi już nas to, że nasi dziadkowie jadą sobie na egzotyczne wakacje na Teneryfę albo chodzą cały czas za rękę.
Dlaczego seniorom również marzą się randki, poznawanie nowych ludzi i takie spotkania.


Złamane serce, wygrana w konkursie, problem…

Złamane serce, wygrana w konkursie, problem z rodziną, udane zakupy, niezdany egzamin, miesiąc miodowy, zawistna szefowa, pustki na koncie czy samotne wieczory. Nic tak nie zbliża ludzi jak podobne doświadczenia, pasje czy poglądy na życie. Możliwość porozmawiania z drugą osobą na wspólne tematy działa niczym magnes i zbliża do siebie rozmówców. Mimo tego, że takie długie pogaduchy działają na psychikę jak balsam, to wiele osób nie ma na nie albo czasu, a jeśli ma czas to nie posiada odpowiedniego kandydata na powiernika swoich opowieści. Czy w takiej sytuacji trzeba rezygnować z przyjemności dzielenia się z innymi swoimi przeżyciami.

Galeria

Jeśli tylko posiadasz dostęp do internetu, odpowiedź brzmi: nie!. Seniorzy nie muszą siedzieć samotnie w domu, bo mogą się umawiać przez Internet tak jak wszyscy inni. Tym bardziej, że teraz nie jest trudno o dostęp zarówno do komputera, jak i o dostęp do Internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.