Będzie kolejny Assassin

Druga część przygód sagi zabójców sprzedała się w  liczbie prawie 8 milionów egzemplarzy, a to oznacza, że będzie część następna.

W ciągu tylko dwóch miesięcy, Assassin’s Creed II, osiągnął tę niesamowitą liczbę. Wiemy także, że Ubisoft od samego początku mówił, że Assassin’s Creed to będzie trylogia, jednak w tej branży to liczby decydują o przyszłości sagi, a nie wcześniejsze zapowiedzi. Yves Guilletmot z Ubisoftu opowiedział o planach, dotyczących części trzeciej:

To, co możemy dziś powiedzieć, to fakt, że Ezio wróci i tym razem uderzy bezpośrednio w serce Templariuszy w Rzymie. Oprócz zupełnie nowej przygody, gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą w “morderczym” multiplayerze.


A to dziwne, bo ponoć w każdej części mieliśmy poznawać zupełnie nową historię przodków Desmonda. Z drugiej jednak strony, Ezio to tak charakterystyczna i charyzmatyczna postać, że me serduszko szybciej udeża, gdy myśle o poznaniu dalszej części jego życia! Oby kazali nam długo czekać, będziemy bardziej głodni przygód ^_^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.