Batman: Arkham Knight i główna postać

Batman: Arkham Knight mamy nieco wyludnione ulice, a poza tym zawsze coś się dzieje. Oglądamy tutaj spacerujących ludzi jednak tylko przez chwilę, bo fabuła podkreśla, że większość mieszkańców ewakuowano z zagrożonych terenów. Chodząc po metropolii możemy natrafić na wielu bandytów, a tylko od czasu do czasu naszym oczom ukaże się patrol policyjny. Możemy być świadkami pościgów policyjnych, jednak w grze nie będzie możliwe zobaczenie jaskini Batmana, a co trzeba przyznać jest spore rozczarowanie.


Galeria

gry na xbox

Foto: pixabay.com

gry na xbox

Foto: pixabay.com

gry na xbox

Foto: pixabay.com

Miejsce, w którym da się zaobserwować postępy w poszczególnych zadaniach, to oczywiście komisariat policji. Przede wszystkim jednak aresztowani przeciwnicy pochodzący z bardzo różnych frakcji, będą wypełniać wolne cele, a w pomieszczeniach będzie robić się jeszcze goręcej.
Batman to tutaj bohater pierwszego planu, który może z każdym z policjantów zamienić kilka słów. Gdy tylko graliśmy w poprzednie części, to z pewnością możemy zaobserwować kilka rzeczy wspólnych. Mamy tutaj trochę walki wręcz, jest też wiele ewolucji jak manewrowanie pomiędzy dachami, które należy do ulubionych dla Batmana. Człowiek Nietoperz jest stworzony do szybowania, może to robić nawet godzinami.

W ten sposób bardzo szybko…

W ten sposób bardzo szybko dociera do swoich punktów docelowych. Warto podkreślić, że w najnowszej części potyczki z przeciwnikami nieco się zmieniły. Mamy wciąż swoje ulubione kombinacje ciosów, jednak wróg teraz dysponuje całkiem innym wachlarzem umiejętności. Gry na Xbox typu Batman to najlepsza rozrywka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.