Bardzo miłe zaskoczenie

W naszej okolicy ostatnio otworzyli nowy sklep z winem. Pomyślałam sobie – no pięknie, ledwo co zamknięto jeden monopolowy, to otworzyli drugi sklep z winem. Znowu będzie strach przejść ulicą, tak żeby ktoś nie zaczepił. Jednak moja pierwsza opinia była mylna i bardzo krzywdząca.
Ten sklep z winem, to można powiedzieć taki ekskluzywny salon z winami z całego świata.


Jednak nie takimi właśnie, które…

Jednak nie takimi właśnie, które można dostać w każdym markecie i czy większym sklepie. Właściciel sprowadzał wina z całego świata, ale z mniejszych winnic, o wielopokoleniowych tradycjach. Według mnie genialnym pomysłem było to co zrobił właściciel, czyli sklep z winem połączyć z niewielką przytulną restauracyjką, jak się później okazało o niepowtarzalnym, przytulnym klimacie. Pierwszy raz zawitałam tam, z czystej ciekawości i od razu zakochałam się w tym miejscu. W końcu otworzono coś na poziomie w naszej okolicy. Co jakiś czas zachodziłam tam ze znajomymi. Poznałam nawet autora tego pomysłu.

Okazał się on bardzo sympatycznym młodym mężczyzną, który realizuje swoją pasję. Bardzo dobrze, że może realizować swoje świetne pomysły na biznes, tym bardziej, że jak sam mówi sprawia mu to ogromną przyjemność. Mam nadzieje, że sklep z winami połączony z restauracją utrzyma się długo w naszym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.