Bądź sobą!

Pierwsza randka z daną osobą to zawsze stres, szczególnie gdy bardzo nam na tej osobie zależy i chcemy się spodobać i wypaść jak najlepiej. Nie powinniśmy jednak dać po sobie poznać, że się denerwujemy niezręczne sytuacje nie są pożądane i bardzo łatwo popsuć nastrój.
Idąc na randkę mamy pełną głowę porad jak powinniśmy się zachować czy jakich zasad przestrzegać, cudowne rady internautów jak ma wyglądac idealna randka, a realne życie to jednak dwie różne sprawy.


Podstawą jest naturalność i bycie sobie tylko…

Podstawą jest naturalność i bycie sobie tylko tak będziemy czuć się dobrze. Udając kogoś innego prędzej czy później o i tak wyjdzie na jaw. Nie udana randka to nie koniec świata, a często tak to traktujemy, gdy zdarzy nam się popełnić jakąś gafę lub osoba z którą się umówiliśmy bardzo nas sobą rozczarowała. Relacje międzyludzkie szczególne te damsko męskie nie są łatwe, musi po prostu iskrzyć. Pierwsza randka to początek, ale może być też ostatnią jeśli uznamy, że dana osoba nie jest interesująca.

Łatwo się mówi, w praktyce nie jest to już takie proste, ale każdy zna to z życia. Sfera uczuć to coś czego nie powinno się racjonalizować, a jak dowodzą badania na ten temat nie mamy wpływu na to w kim się zakochamy.

Wiele par poznało się w bardzo dziwnych i niecodziennych okolicznościach dziś tworząc szczęśliwy i udany związek, nawet jeśli pierwsza randka była całkowitą klapą życie rożnie się układa i nie raz nas zaskoczy. Najważniejsze by być sobą i podążać za głosem swoje serca, bo tylko tak możemy być naprawdę szczęśliwi, mając na myśli szczęście w miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.