Arc lepszy niż Wiilot?

Tak przynajmniej twierdzi Peter Moore. Prezes oddziału EA Sports wypowiedział się o nowym kontrolerze ruchu do PS3 w następujący sposób.

Widziałem na żywo, jak funkcjonuje ta technologia. To coś naprawdę konkretnego. Sony dokłada wszelkich starań w projekt oraz jego szeroki marketing w niedalekiej przyszłości. To inne doznanie niż w przypadku kontrolerów Wii. Dzięki Arc możemy w pełni odwzorować realizm sportu. Wraz z Wii nauczyliśmy się ile czasu można spędzić na tworzeniu takich gier. Jednak z naszej perspektywy, godne odwzorowanie dyscyplin sportu na Wii oferowały jedynie golf i tenis. Arc pomoże nam wprowadzić nowy poziom realizmu w tego typu grach sportowych, dodać mnóstwo unikalnych patentów. Mamy pewność, że w nowym produkcie Sony tkwi potencjał.

Czy to oznacza, że na PS3 już niedługo pogramy w sportowe popierdółki machając pałeczkami przed TV? To bardzo możliwe. Pamiętajmy, że Microsoft także ma odpowiedź na zagrywkę Sony i już w tym roku do naszych domów ma trafić Natal, turbo-dymo-kamera, dzięki której dosłownie wejdziemy w świat gry. Zobaczymy, ja jestem ciekaw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.