A Pandemic działa dalej

Czterej pracownicy zlikwidowanego prze EA studia Pandemic, zamierzają ostro działać, tym razem pod szyldem Downsized Games. Powstaje nawet pierwszy tytuł na przenośną platformę.

BULLETrain pojawi się na iPody Touch i iPhone’y. Będzie to bardzo futurystyczna historia, w której rządzą korporacje a jedna z nich, Elaborate Acquisitons jest władana przez strasznego, wręcz przerażającego JR. Ten zły człowiek przejmie firmę spedycyjną na planecie Glendon-19, więc będziemy się mścić i odzyskiwać honor. Jeden z dziennikarzy serwisu Polygamia znalazł nawet tajemnicze przesłanie od Downsized Games:

Gdzie ten prztyczek? Skrót od nazwy przebrzydłego konsorcjum to EA. Brzmi znajomo, zupełnie jak pewien znany wydawca, kierowany przez pana Johna Riccitello, którego inicjały z kolei to JR.  Przypadek? Raczej nie. Przypadkowo nie nazwano też rodzinnej planety protagonisty, siedziba Pandemic mieściła się bowiem na Glendon Avenue w Los Angeles.

Ciekawe podejście, choć bez szperania w internecie ciężko by się było domyśleć takiego ataku na EA. Choć trzeba to raczej odbierać w kategoriach żartu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.