Dodatki do Blur – jak na razie brak

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: PlayStation 3, Recenzje i Zapowiedzi, Zajawki

W obecnym czasie branża gier wypuszcza na rynek tak wiele tytułów,w które każdy z nas chciałby pograć, jednak brakuje czasu. Jedną z nowości, która ma pojawić się już za dwa miesiące – dokładnie 28 maja br., jest Blur. Zanim jednak trafi do nas pełna wersja gry, będziemy mogli na dniach betę multi tej gry.

Więcej…

Perfect Dark na Xbox Live Arcade szybciej, niż myślałem

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Xbox 360, Zajawki

Perfect Dark Zero jest grą ekskluzywną na Xboxa 360. Pierwsza część tej gry ukazała się na Nintendo 64 i to właśnie tę odsłonę zobaczymy w wersji Arcade.

Więcej…

PSP otrzyma najnowsze dzieło Toma Clancy’ego

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360, Zajawki

Dopiero co w internecie pojawiła się zapowiedź Ghost Recon: Future Soldier, a już wiemy, że gra pojawi się nie tylko na Xboxa 360.

Więcej…

Nowy Splinter Cell ostro opóźniony

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Xbox 360, Zajawki

Bardzo długo czekamy na nowe przygody Sama Fishera. To co miało być nowością i krokiem na przód w tworzeniu gier, powoli staje się czymś zwykłym, a to właśnie Splinter Cell: Conviction prezentował się rewelacyjnie… tylko że kiedyś.

Więcej…

KILLZONE 2 – wrażenia z dema

Dodane przez: admin  //  Kategoria: PlayStation 3, Zajawki

Killzone 2 Demo

Po ponad godzinie ściągania demka które waży 1,1GB (tłok na serwerach był niesamowity) całe demo wprawny gracz przejdzie w niecałe 5 min.

Pierwsze co uderza nas prosto w twarz to niesamowita oprawa graficzna i to chyba tyle co można powiedzieć po przejściu aż tak krótkiego dema. Z samej rozgrywki warto zwrócić uwagę na bardzo dobrze wykonany dubbing na prawdę stoi na wysokim poziomie oraz animację postaci. O samej grze ciężko cokolwiek powiedzieć – za krótko i za mało.

Demo udowadnia tylko że jest to najlepiej wyglądająca gra w historii. Jeśli macie okazję to polecam sprawdzić osobiście!!!

KILLZONE 2 – demo już dziś!

Dodane przez: admin  //  Kategoria: PlayStation 3, Zajawki

Już dzisiaj wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 3 będą mogli się przekonać czy długo oczekiwana produkcja, która ma pokazać prawdziwe możliwości ich konsoli okaże się hitem czy kitem. Wszystko za sprawą zapowiadanego na dzisiaj dema tej superprodukcji.

Killzone 2 Demo

Sam również niecierpliwie czekam aż na PSN ukaże się demo Killzone 2 do pobrania. Po filmikach i recenzjach jakie już możemy przeczytać zapowiada się na prawdę kawał bardzo dobrej gry.

Mam nadzieję że jeszcze dzisiaj będę mógł podzielić się z wami wrażeniami z demka Killzona. Przypominam że premiera gry już 25 Lutego w pełnej wersji językowej tylko, ekskluzywnie na konsole Sony PlayStation 3.

PS3: God of War 3

Dodane przez: admin  //  Kategoria: PlayStation 3, Zajawki

Na Spike Video Game Awards pokazano właśnie pierwszą oficjalną zajawkę gry God of War 3, co tu więcej mówić zobaczcie sami. Mam nadzieję że gra dorówna poprzednikom bo byłby to poważny argument do kupienia PlayStation 3

Gry4ever.pl on Facebook