Padbar – Pierwszy w Polsce bar dla graczy

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii, PlayStation 3, Plotki, Xbox 360

Mieszkacie w Lublinie?

Jeśli tak to macie powód do radości. Każdy gracz bowiem powinien być zadowolony z faktu, że to właśnie w Lublinie powstaje pierwszy w Polsce bar dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Według zapewnień twórców gra w barze będzie darmowa, tak samo jak wejście. A w barze jak to w barze napić się będzie można piwa i spróbować najlepszych drinków. A nie ma nic lepszego niż dobre gry, znajomi i piwko.

Więcej…

Marzec w Ameryce

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PlayStation2, PSP, Xbox 360
Sprawdźmy jak sprzedawały się konsole i gry w Zjednoczonych w marcu br. Konsole firmy Nintendo ponownie w pierwszej trójce, czy w zestawieniu znalazło się niezatapialne PlayStation 2?

Ubisoft = Microsoft

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Xbox 360
Wielokrotnie poruszaliśmy już temat braku polskiej wersji Xbox Live. EA zrobiło z tego plus, tworząc EA Online i wspierając polskich graczy dodatkami, poradami, informacjami, natomiast Ubisoft stworzył UPlay… które nie działa w Polsce.

Słowo „respawn” nabrało nowego znaczenia

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo Wii, PlayStation 3, Xbox 360

Pamiętacie mocne zamieszanie związane z szefami Infinity Ward? Chodzi dokładnie o to, że pod zarzutem współpracy z konkurencją zostali wyrzuceni z firmy. Panowie stworzyli więc własne studio, które nazwali Respawn Entertainment.
Więcej…

Machinarium może na PS3

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3, Xbox 360

Wczoraj informowałem Was o tym, że gra Machinarium nie pojawi się na XBLA z winy Microsoftu, którzy powiedzieli, że tytuł nieekskluzywny nie może zostać u nich wydany. Co na to konkurencja?
Więcej…

Ujawniono Trailer z Gears of War 3

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Xbox 360

Wielu przeciwników, bohaterowie dotknięci zębem czasu, kobiety w szeregach COG i muzyka jak z pierwszego trailera do pierwszej części gry. Epic uderzyło w moją strunę nostalgiczną.

Więcej…

Machinarium nie pojawi się na konsolach

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Xbox 360

Wszyscy fani wyjątkowego tytułu Machinarium, który gatunkowo można zaliczyć do przygodówek point & click, polecali mi tę grę od momentu jej wydania. Czekałem, szukałem wieści i jestem smutny.
Więcej…

Pieniądze wydane co do punkcika

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Xbox 360

Microsoft ma zamiar wprowadzić specjalne paczki z odpowiednią ilością punktów, dzięki czemu ominie nas zaleganie MS Points na naszych kontach. Do tej pory można było kupić m. in. 2100 punktów, co nijak miało się do cen gier i dodatków.
Więcej…

Kłopoty z filmową wersją Gears of War

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Xbox 360

Ja rozumiem, że w naszej branży prawie zawsze się coś odkłada na potem, jednak na ekranizację Gears of War czekałem jak na żadną inną. Poza tym to branża filmowa więc skąd opóźnienie?
Więcej…

Rekord prędkości pobity

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Xbox 360

Prędkości pobierania najnowszego dodatku do Modern Warfare 2. Podczas pierwszego dnia dodatek został ściągnięty ponad milion razy. W ciągu tygodnia nowe mapy zakupiło 2 500 000 osób.
Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook