Padbar – Pierwszy w Polsce bar dla graczy

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii, PlayStation 3, Plotki, Xbox 360

Mieszkacie w Lublinie?

Jeśli tak to macie powód do radości. Każdy gracz bowiem powinien być zadowolony z faktu, że to właśnie w Lublinie powstaje pierwszy w Polsce bar dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Według zapewnień twórców gra w barze będzie darmowa, tak samo jak wejście. A w barze jak to w barze napić się będzie można piwa i spróbować najlepszych drinków. A nie ma nic lepszego niż dobre gry, znajomi i piwko.

Więcej…

Marzec w Ameryce

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PlayStation2, PSP, Xbox 360
Sprawdźmy jak sprzedawały się konsole i gry w Zjednoczonych w marcu br. Konsole firmy Nintendo ponownie w pierwszej trójce, czy w zestawieniu znalazło się niezatapialne PlayStation 2?

Słowo „respawn” nabrało nowego znaczenia

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo Wii, PlayStation 3, Xbox 360

Pamiętacie mocne zamieszanie związane z szefami Infinity Ward? Chodzi dokładnie o to, że pod zarzutem współpracy z konkurencją zostali wyrzuceni z firmy. Panowie stworzyli więc własne studio, które nazwali Respawn Entertainment.
Więcej…

MMO na Wii

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo Wii

Capcom od zawsze miał ciekawe podejście do grania, szczególnie w przypadku serii Monster Hunter. Najnowsze dzieło na Nintendo Wii z dopiskiem Tri będzie oferowało specjalne dodatki, w które zagramy z przyjaciółmi w internecie.
Więcej…

No More Heroes 3 – gra z pupy wyjęta

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo Wii

Twórca obu części NMH powiedział, że trwają prace nad trzecią częścią tej gry. Zrobił to jednak w bardzo nietypowy sposób.
Więcej…

Jimi Hendrix i ostra jazda w Rock Band

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo Wii, PlayStation 3, Xbox 360

Wystarczy, że masz w domu jakąś część gry Rock Band i będziesz mógł kupić najnowszą paczkę z utworami od Jimi’ego, a nawet cały album.
Więcej…

Gra idealna – Metroid: Other M

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo Wii

Wydaje mi się, że będzie to ostatnia część na tę generację stacjonarną od Nintendo. Nadchodzi nowy Metroid, lepszy, większy i silniejszy niż zwykle.
Więcej…

Nintendo: gracze, zlitujcie się

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo Wii

Mniej więcej w ten sposób zabrzmiały słowa Reggiego Fils-Aime, szefa Nintendo America, który przyznał, że jego firma chętnie wesprze poważne produkcje na swoje konsole. Poprosił także, aby takimi grami zajęli się zewnętrzni producenci, ponieważ lepiej się na tym znają.
Więcej…

Pogramy w The Conduit 2

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo Wii, Plotki

Nie oszukujmy się, pierwsza część The Conduit sprzedała się w bardzo niskim nakładzie, choć była to gra na prawdę niezła. Pojawiła się informacja, że zagramy w drugą część.

Więcej…

Samoprzechodzące się gry

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo Wii

Ponownie Nintendo wyciąga pomocną dłoń w stronę graczy, którzy nagle zacieli się w jakimś momencie gry i nie znają sposobu, lub nie mają umiejętności, by przejść kolejny etap.

Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook