Gra muzyczna z prawdziwymi instrumentami?

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: PlayStation 3, Recenzje i Zapowiedzi, Xbox 360

Jak zapewniają twórcy gry, Seven45 Studios, kontrolery mają być bardzo podobne do prawdziwych instrumentów. A co to za gra?
Nosi ona dość dziwny tytuł POWER GIG: RISE OF SIXSTRINGS i według jej twórców łączy ze sobą granie na prawdziwym instrumencie z rozgrywką na kształt Guitar Hero. Specjalnie stworzone do tego tytuły kontrolery mają być bardzo podobne do ich rzeczywistych odpowiedników. Tzn., gitara stworzona do tej gry posiada sześć strun, a jej rozmiary odpowiadają wielkości prawdziwego sprzętu muzycznego.

Więcej…

Sniper: Ghost Warrior od City Interactive już w 2010 r.

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Gry PC, Recenzje i Zapowiedzi, Xbox 360

Gra od polskiego City Interactive o nazwie Sniper: Ghost Warrior powstaje już od 2007 roku i wiemy, że można się jej spodziewać w drugim kwartale 2010 r. Tytuł ten jest debiutem polskiego dewelopera na Xboxa 360.

Więcej…

Końcowe prace nad Worms: Battle Islands

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Nintendo Wii, PSP, Recenzje i Zapowiedzi

Obecnie trwają końcowe prace nad nowym tytułem od studia Team17.Będzie to Worms: Battle Islands i pojawi się na PSP oraz Wii. A na jakim dokładnie etapie są prace zespołu?

Więcej…

Dodatki do Blur – jak na razie brak

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: PlayStation 3, Recenzje i Zapowiedzi, Zajawki

W obecnym czasie branża gier wypuszcza na rynek tak wiele tytułów,w które każdy z nas chciałby pograć, jednak brakuje czasu. Jedną z nowości, która ma pojawić się już za dwa miesiące – dokładnie 28 maja br., jest Blur. Zanim jednak trafi do nas pełna wersja gry, będziemy mogli na dniach betę multi tej gry.

Więcej…

Trwają prace nad Scribblenauts 2

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS, Recenzje i Zapowiedzi

Jak podaje miesięcznik Nintendo Power, od pewnego czasu prowadzone są prace na drugą częścią Scribblenauts. Jak poprzednio gra tworzona jest przez firmę 5th Cell na NDS’a. A co ciekawego znajdziemy w tej nowości?

Więcej…

Zapowiedź drugiej części Portala

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Gry PC, Recenzje i Zapowiedzi, Xbox 360

Firma Valve oficjalnie ogłosiła, że prowadzi prace nad drugą częścią gry Portal. Niestety jak na razie nie ma mowy o wersji tytułu na PS3. Na pewno gra ukaże się tak jak jej pierwowzór na Xboxa 360 oraz PC. A kiedy możemy się jej spodziewać?

Więcej…

Seria NHL 2K11 ekskluzywem na Wii

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo Wii, Recenzje i Zapowiedzi

Seria gier NHL od firmy Visual Concepts była dotąd dostępna na konsolę nowej generacji, tj. PS3, Xboxa 360, Wii, a także na stare PS2. Ale dotychczasowa sytuacja ma ulec zmianie. A jakiej?

Więcej…

Sony zapowiada SOCOM 4

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: PlayStation 3, Recenzje i Zapowiedzi

Wiadomość, na którą wszyscy czekali przestała być już zagadką. Nowym, tajemniczym tytułem od Sony ma być SOCOM 4, a stworzy go Zipper Interactive. A co w nim nowego?

Więcej…

Nowa część przygód Lary Croft?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Recenzje i Zapowiedzi

Firma Square Enix potwierdziła, iż powstanie nowy tytuł opowiadający o przygodach pięknej pani archeolog. Ma on być zatytułowany Lara Croft and the Guardian of Light, a pojawi się jeszcze w 2010 r. jedynie w wersji bezpudełkowej. Niestety nie wiadomo jeszcze na jakich konsolach. Czy będzie to kolejna część serii Tomb Raider? Jak widać w tytule nie ma nawiązania.

Więcej…

Seria LEGO będzie się rozrastać do 2016 r.

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Recenzje i Zapowiedzi

Mam dobrą wiadomość dla miłośników gier z serii LEGO. Producent klocków oraz Warner Bros. Home Entertainment, przedłużyli umowę na tworzenie tytułów LEGO do 2016 r. A co za tym idzie?

Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook