Padbar – Pierwszy w Polsce bar dla graczy

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii, PlayStation 3, Plotki, Xbox 360

Mieszkacie w Lublinie?

Jeśli tak to macie powód do radości. Każdy gracz bowiem powinien być zadowolony z faktu, że to właśnie w Lublinie powstaje pierwszy w Polsce bar dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Według zapewnień twórców gra w barze będzie darmowa, tak samo jak wejście. A w barze jak to w barze napić się będzie można piwa i spróbować najlepszych drinków. A nie ma nic lepszego niż dobre gry, znajomi i piwko.

Więcej…

Move i Heavy Rain

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3, Plotki

Zanim w sklepach pojawi się PlayStation Move minie bardzo dużo czasu. Na pewno do tej chwili Heavy Rain zdąży stanieć i stanie się jeszcze bardziej łakomym kąskiem, tym bardziej, że pogramy w ten tytuł ruchem.
Więcej…

Kilka małych informacji o Call of Duty

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Plotki

Nie tylko w Wietnamie będzie nam dane strzelać do wrogów, zobaczymy także zupełnie inne potyczki, co wpłynie chyba pozytywnie na całość gry.
Więcej…

Dziewiąty Final na PSN

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: PlayStation 3, Plotki

Producent Square Enix, Shinji Hashimoto, poinformował nas za pośrednictwem Twittera, że poruszy temat pojawienia się Final Fantasy IX w sklepie PlayStation. Kolejne informacje pojawią się najprawdopodobniej w następnym tygodniu.
Więcej…

Hitman 5 nadchodzi

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Plotki, Xbox 360

Pojawił się trailer, który może być nie prawdziwy, jednak powoduje szybsze udeżenie serca. Czyżby piąty Hitman miałby pojawić się na konsolach?
Więcej…

Kilka informacji na temat nowego DSa

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS, Plotki

Portal RPAD.tv zdobył kilka informacji na temat najnowszej przenośnej konsoli Nintendo, owianej dużą dozą tajemnicy. Sam sprzęt miał być ogłoszony na Game Developers Conference jednak trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do E3, jeśli wogóle N ma coś w planach.
Więcej…

Gears of War 3 szybciej niż zapowiadano

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Plotki, Xbox 360

Wcześniej dostępne były informacje, że trzecia część Gearsów ukaże się na platformę nowej generacji Microsoftu. Graczom nie spodobała się ta wiadomość i pojawiło jednak światełko w tunelu.

Więcej…

Pogramy w The Conduit 2

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo Wii, Plotki

Nie oszukujmy się, pierwsza część The Conduit sprzedała się w bardzo niskim nakładzie, choć była to gra na prawdę niezła. Pojawiła się informacja, że zagramy w drugą część.

Więcej…

Rachet & Clank na Xboxie i Wii?

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Plotki

Pojawiła się plotka, która mówi, że Insomniac Games przestanie robić gry tylko dla PS3!
Więcej…

Czy wiesz jak masz na imię chłopczyku?

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: PlayStation 3, Plotki

Kontroler ruchu to już oklepana nazwa. Podobno „pałeczki” od SONY mają się nazywać ARC jednak pojawiły się zupełnie nowe informacje!

Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook