Padbar – Pierwszy w Polsce bar dla graczy

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii, PlayStation 3, Plotki, Xbox 360

Mieszkacie w Lublinie?

Jeśli tak to macie powód do radości. Każdy gracz bowiem powinien być zadowolony z faktu, że to właśnie w Lublinie powstaje pierwszy w Polsce bar dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Według zapewnień twórców gra w barze będzie darmowa, tak samo jak wejście. A w barze jak to w barze napić się będzie można piwa i spróbować najlepszych drinków. A nie ma nic lepszego niż dobre gry, znajomi i piwko.

Więcej…

Marzec w Ameryce

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PlayStation2, PSP, Xbox 360
Sprawdźmy jak sprzedawały się konsole i gry w Zjednoczonych w marcu br. Konsole firmy Nintendo ponownie w pierwszej trójce, czy w zestawieniu znalazło się niezatapialne PlayStation 2?

Słowo „respawn” nabrało nowego znaczenia

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo Wii, PlayStation 3, Xbox 360

Pamiętacie mocne zamieszanie związane z szefami Infinity Ward? Chodzi dokładnie o to, że pod zarzutem współpracy z konkurencją zostali wyrzuceni z firmy. Panowie stworzyli więc własne studio, które nazwali Respawn Entertainment.
Więcej…

Machinarium może na PS3

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3, Xbox 360

Wczoraj informowałem Was o tym, że gra Machinarium nie pojawi się na XBLA z winy Microsoftu, którzy powiedzieli, że tytuł nieekskluzywny nie może zostać u nich wydany. Co na to konkurencja?
Więcej…

Poskręcamy metal po raz kolejny

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3

E3 pokaże nam zapowiedzi wielu kontynuacji na które wszyscy czekaliśmy z zapartym tchem. Swoją drogą najnowsze targi zapowiadają się wyjątkowo obwicie!
Więcej…

Pośpiewamy przez internet

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: PlayStation 3

SingStar to gra bardzo imprezowa. Mimo kolejnych updatów i usprawnień wciąż nie mogliśmy pośpiewać ze znajomymi po sieci. Ma się to zmienić już niedługo.
Więcej…

A oto No More Heroes: Paradise

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3

Zobaczcie filmik, na którym pokazano czysty gameplay z No More Heroes: Paradise. Gra ukaże się w Japonii już w tym miesiącu, Europa nawet nie wie, czy ta gra zostanie tutaj wydana.

Więcej…

Shadow of The Colossus w HD!

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: PlayStation 3

Szaleństwo radości me serce złapało, gdy dowiedziałem się, że Shadow miałby pojawić się w wersji odświeżonej. Ale wiecie co? To nie wszystko!
Więcej…

Poczekamy na Quantum Theory

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: PlayStation 3

Po raz kolejny musimy czekać na dobrze zapowiadający się tytuł – Quantum Theory. Gra nazywana Japońskimi Gearsami nie pojawiła się w marcu, do kiedy przyjdzie nam czekać?
Więcej…

Blur dla każdego

Dodane przez: mac  //  Kategoria: PlayStation 3, Xbox 360

W wersji beta ma się rozumieć. Zainteresowanie tym tytułem jest tak ogromne, że twórcy postanowili udostępnić betę już w najbliższy wtorek, 6 kwietnia, każdemu kto posiada Xboxa 360. Gareth Wilson odpowiedział na pytanie, dlaczego to właśnie Xbox 360 doczekał się wersji beta.
Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook