Marzec w Ameryce

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PlayStation2, PSP, Xbox 360
Sprawdźmy jak sprzedawały się konsole i gry w Zjednoczonych w marcu br. Konsole firmy Nintendo ponownie w pierwszej trójce, czy w zestawieniu znalazło się niezatapialne PlayStation 2?

Zobaczymy Anime z Profesorem Laytonem

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS

Wszyscy fani przygód profesora Laytona będą wniebowzięci, ponieważ do tej pory mogli tylko pograć w grę, teraz także obejrzą film na DBD i Blu-ray.

Więcej…

Dorosłe gry na DSa i miejsce GTA na liście

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Nintendo DS

Okazuje się, że Gta Chinatown Wars na przenośną platformę Nintendo sprzedało się w takiej ilości, że jest na pierwszym miejscu wśród tytułów dorosłych. Tych tytułów jest tylko sześć…
Więcej…

Nowa konsola od Nintendo potwierdzona

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS

Tym razem nie traktujcie tego w kategorii plotki. Dziś rano Nintendo potwierdziło nadejście nowej przenośnej konsoli. Robocza nazwa Nintendo 3DS chyba sporo już mówi prawda?
Więcej…

Kilka informacji na temat nowego DSa

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS, Plotki

Portal RPAD.tv zdobył kilka informacji na temat najnowszej przenośnej konsoli Nintendo, owianej dużą dozą tajemnicy. Sam sprzęt miał być ogłoszony na Game Developers Conference jednak trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do E3, jeśli wogóle N ma coś w planach.
Więcej…

Czym jest Festiwal Hanabi?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii

Na Nintendo tradycyjne już powitanie wiosny, co to dokładniej oznacza, dowiecie się klikając w „więcej” .

Więcej…

Trwają prace nad Scribblenauts 2

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS, Recenzje i Zapowiedzi

Jak podaje miesięcznik Nintendo Power, od pewnego czasu prowadzone są prace na drugą częścią Scribblenauts. Jak poprzednio gra tworzona jest przez firmę 5th Cell na NDS’a. A co ciekawego znajdziemy w tej nowości?

Więcej…

Czy River City Soccer Hooligans to następca Goal 3?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo DS

Kto z Was pamięta jeszcze tytuł, jak Goal 3, czyli Kunio-kun no Nekketsu Soccer League z Pegasusa. Jeśli tak to powinna zainteresować Was informacja, że firma Aksys Games postanowiła odświeżyć ten tytuł.

Więcej…

Co tam panie w KKW?

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP

Przedstawiam raport dotyczący sprzedaży gier i sprzętu w Japonii. Największy rynek growy zaskakuje z każdym tygodniem, bo kto mógłby przypuszczać, że odświeżona wersja Resident Evila 5 znajdzie taką liczbę nabywców?
Więcej…

Batman: The Brave and The Bold już na jesieni

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Nintendo DS, Nintendo Wii, Recenzje i Zapowiedzi

Już jesienią 2010 premierę będzie miała gra Batman: The Brave and The Bold, oparta na animowanym serialu. Tytuł ten ukaże się na Wii oraz NDS, a za jego na jego produkcją pracować będą członkowie studia WayForward, którzy stworzyli również grę A Boy and His Blob. A co takiego zaproponuje nam nowy tytuł od Nintendo?

Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook