Gry na telefon

Dodane przez: mac  //  Kategoria: iPhone, Komórki

Wykorzystywanie nowych technologii to dziś domena producentów różnego rodzaju urządzeń multimedialnych. Klasyczne niegdyś telefony komórkowe czy aparaty fotograficzne są obecnie wielofunkcyjnymi sprzętami, zapewniającymi wysokiej jakości oprogramowanie jak i dostęp do wielowymiarowej rozrywki. Komórki stały się nieodłącznym atrybutem większości społeczeństwa, a ich podstawowe funkcje zostały poszerzone o dodatkowy wachlarz udogodnień, czyniących z nich wyspecjalizowane, multimedialne gadżety. Potwierdzają to instalowane w większości modeli wysokiej jakości, znakomite pod względem graficznym gry na telefon, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjna rozrywka jest teraz na wyciągniecie ręki, co zapewniają, znajdujące na wielu stronach i serwisach internetowych, darmowe gry na telefon. Dzięki temu każdy z nas ma możliwość skorzystania i bezpłatnego zainstalowania na swoim aparacie telefonicznym najnowszej, interesującej, wymagającej nie tylko sprawności manualnej, lecz także logicznego myślenia gry na telefon.

Może dla odmiany nawigacja?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Inne, iPhone, Komórki

Na pewno  nie jeden z Was, tak jak ja uwielbiam różnego rodzaju zabawki ale i nowoczesne oraz inteligentne rozwiązania, dzięki którym codzienne życie staje się prostsze. Dlatego też najnowszą nawigację Orange przyjęłam z otwartymi ramionami.
nawigacja

Więcej…

Game Convention- Najpiękniejsze

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

GC: Laski

Wszystko co dobre szybko się kończy, tegoroczne targi gier komputerowych Game Convention w Lipsku już się skończyły. Jak zwykle to nie gry przyciągały najwięcej uwagi, a piękne kobiety których i tym razem nie zabrakło. Poniżej piękne hostessy jakie można było spotkać w Lipsku. Która waszym zdaniem jest najładniejsza? Chętnie poznam wasze zdanie.

GC: Laski GC: Laski GC: Laski

Więcej…

Nowa Lara Croft

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

Lara Croft

Dziś poznaliśmy nową Lare Croft, została nią Angielska gimnastyczka Alison Carroll. Alison wygrała casting na oficjalną Larę Croft i teraz to ona będzie promować Tomb Ridera. Na pewno zobaczymy ją na najbliższych targach gier. Nowa Lara jak zwykle jest piękna i seksowna. Zobaczcie zdjęcia i powiedzcie jak wam sie podoba Lara Croft


Lara Croft

Więcej…

Fifa 09 w Październiku

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry Sportowe, Komórki, Nintendo DS, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

FIFA 09

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników gier sportowych. Podana została oficjalna data premiery najnowszej części, najsławniejszej chyba gry piłkarskiej czyli FIFY. Na okładce najnowszej części po raz czwarty zagości Ronaldinho. Nowa Fifa 09 ukaże się na PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, PSP oraz telefonach komórkowych, a data premiery to 3 października 2008r. Czyli już bardzo, bardzo niedługo. Jaka będzie nowa Fifa? To się już niedługo okaże, ale po bardzo dobrej FIFA 08 nasze apetyty i wymagania są bardzo wysokie,

LocoRoco na komórkach

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry dla dzieci, Komórki, PSP

LocoRoco

LocoRoco, gra bardzo dobrze znana posiadaczom konsoli PSP, teraz Sony wypuszcza komórkową edycje swojej zwariowanej gry. LocoRoco podbiła serca posiadaczy PSP w każdym wieku i tych najmłodszych i tych troszkę starszych. Czy odniesie sukces również na telefonach komórkowych? Zobaczymy, już niedługo każdy będzie mógł nosić swoje LocoRoco w kieszeni.

LocoRoco

Najlepsze z E3-2008

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

E3 2008

Po co chodzimy na targi gier komputerowych?

Dla gier?, Dla nowości?, Dla trailerów?, Dla kumpli? Nie, nie nie. Dla dziewczyn!!! 🙂 Zobaczcie, jakie piękne kobiety można było spotkać na minionych targach E3 w Los Angeles. To właśnie dla nich większość z was, chciała by się tam znaleźć.Więcej w rozwinięciu tekstu. Więcej…

Nowy iPhone zagrożeniem dla PSP

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Komórki, PSP

iPhone vs. PSP

Zobaczcie poniższy filmik prezentujący grę Kroll na iPhone. Wygląda rewelacyjnie i możliwe, że poważnie zaszkodzi pozycji PSP na rynku. Czy na prawdę nowy iPhone udźwignie takie produkcje? Mi opadła szczęka.

Playstation Phone- czyli telefon od Sony

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Inne, Komórki

Internet obiegła nie potwierdzona jeszcze oficjalnie plotka, jakoby sony pracowało nad telefonem komórkowym marki PlayStation. Telefon ma być przerobionym PSP, zmniejszonym i dodatkowo wyposażonym w funkcje telefonu komórkowego. Telefon ma zachować wszelkie możliwości konsoli PSP, rozwiązanie to bardzo ciekawe choć przypomina nie tak dawne próby Nokii z N-gage’m, tylko że w drugą stronę. Czy nowy PlayStation Phone podzieli losy konsoli od Nokii, czy może zdobędzie uznanie i zainteresowanie graczy? Premiara miałaby się odbyć przed gwiazdką 2009. Zobaczymy, czekamy na więcej informacji i miejmy nadzieję że już oficjalnych.

Playstation Phone

Assassin’s Creed w 3D na komórce

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Komórki

Z Assasin’s Creed na telefonach komórkowych możecie się już bawić od jakiegoś czasu, lecz teraz możecie to robić w trzech wymiarach. Gra jest przeniesieniem dotychczasowej wersji 2D w trzeci wymiar. Rozgrywka obejmuję 23 poziomy podzielone pomiędzy miasta (Damascus, Jerusalem, Masyaf i Acre) Nasz Altaïr w walce posługiwał się będzie sześcioma rodzajami broni od mieczy po sztylety, używając licznych combosów. Gra wygląda bardzo ładnie, sam już ja przetestowałem i jak na produkcje na telefon komórkowy dostarcza wiele radości. Assasin’s Creed w 3D na komórke- Polecam

Gry4ever.pl on Facebook