Gry na telefon

Dodane przez: mac  //  Kategoria: iPhone, Komórki

Wykorzystywanie nowych technologii to dziś domena producentów różnego rodzaju urządzeń multimedialnych. Klasyczne niegdyś telefony komórkowe czy aparaty fotograficzne są obecnie wielofunkcyjnymi sprzętami, zapewniającymi wysokiej jakości oprogramowanie jak i dostęp do wielowymiarowej rozrywki. Komórki stały się nieodłącznym atrybutem większości społeczeństwa, a ich podstawowe funkcje zostały poszerzone o dodatkowy wachlarz udogodnień, czyniących z nich wyspecjalizowane, multimedialne gadżety. Potwierdzają to instalowane w większości modeli wysokiej jakości, znakomite pod względem graficznym gry na telefon, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjna rozrywka jest teraz na wyciągniecie ręki, co zapewniają, znajdujące na wielu stronach i serwisach internetowych, darmowe gry na telefon. Dzięki temu każdy z nas ma możliwość skorzystania i bezpłatnego zainstalowania na swoim aparacie telefonicznym najnowszej, interesującej, wymagającej nie tylko sprawności manualnej, lecz także logicznego myślenia gry na telefon.

Może dla odmiany nawigacja?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Inne, iPhone, Komórki

Na pewno  nie jeden z Was, tak jak ja uwielbiam różnego rodzaju zabawki ale i nowoczesne oraz inteligentne rozwiązania, dzięki którym codzienne życie staje się prostsze. Dlatego też najnowszą nawigację Orange przyjęłam z otwartymi ramionami.
nawigacja

Więcej…

Darmowa gra od lubelskiego studia

Dodane przez: mac  //  Kategoria: iPhone
Od dziś przez trzy dni możecie pobrać zupełnie za darmo grę Crap of Defence. Grę stworzyło lubelskie studio iFun4all i reklamuje tytuł jako najgorsza gra w historii.

Więcej…

A Pandemic działa dalej

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: iPhone

Czterej pracownicy zlikwidowanego prze EA studia Pandemic, zamierzają ostro działać, tym razem pod szyldem Downsized Games. Powstaje nawet pierwszy tytuł na przenośną platformę.
Więcej…

Ćwiczenia już nie tylko na Wii

Dodane przez: mac  //  Kategoria: iPhone, Nintendo Wii, PlayStation 3

Nareszcie posiadacze PS3 będą mogli ruszyć nie tylko analogową gałką, ale też całym ciałem. Oto nadchodzi EA Sports Active 2.0!

Więcej…

Street Fighter IV na iPhone

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: iPhone

Firma Capcom postanowiła zarobić na popularności marki iPhone i wydać na niego Street Fighter IV. czy ten krok na pewno się firmie opłaci?

Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook