Może dla odmiany nawigacja?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Inne, iPhone, Komórki

Na pewno  nie jeden z Was, tak jak ja uwielbiam różnego rodzaju zabawki ale i nowoczesne oraz inteligentne rozwiązania, dzięki którym codzienne życie staje się prostsze. Dlatego też najnowszą nawigację Orange przyjęłam z otwartymi ramionami.
nawigacja

Więcej…

Padbar – Pierwszy w Polsce bar dla graczy

Dodane przez: Graczu  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii, PlayStation 3, Plotki, Xbox 360

Mieszkacie w Lublinie?

Jeśli tak to macie powód do radości. Każdy gracz bowiem powinien być zadowolony z faktu, że to właśnie w Lublinie powstaje pierwszy w Polsce bar dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Według zapewnień twórców gra w barze będzie darmowa, tak samo jak wejście. A w barze jak to w barze napić się będzie można piwa i spróbować najlepszych drinków. A nie ma nic lepszego niż dobre gry, znajomi i piwko.

Więcej…

Jak ma się rynek w Japonii?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Inne

Heh, wiem, że to pytanie retoryczne, jednak lubię zajrzeć na daleki wschód i porównać rynek Japoński z… no dobra, z naszym nie ma co porównywać. Jeden tydzień tam oznacza więcej sprzedanych konsol, niż u nas przez trzy lata. Ale podejdźmy do tego z uśmiechem ^_^
Więcej…

Sprzedaż Wii na terenie Japonii

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Inne, Nintendo Wii

Wszyscy wiemy, że konsole firmy Nintendo, zwłaszcza Wii i DS, cieszą się ogromną popularnością w Kraju Kwitnącej Wiśni. Potwierdzają ten fakt udostępnione statystyki firmy Enterbrain. Według nich w Japonii od daty premiery Wii do dnia 28 lutego 2010 r. sprzedało się powyżej 10 mln sztuk tej konsoli. Czy to dużo?

Więcej…

Activision pluje sobie w brodę …

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Inne

A dokładniej. Firma Activision żałuje, że w odpowiednim momencie nie kupiła Harmonix. A o co w tym chodzi?
Przypomnijmy fakty. Firma Red Octane przy współpracy z Harmonix stworzyła pierwszą część gry Guitar Hero. Gdy tytuł ten odniósł sukces, Activision wykupił Red Octane i razem stworzyli Guitar Hero 2. W tym czasie Harmonix we współpracy z Viacomem zaczął pracować nad Rock Band. Nad dalszymi częściami Guitar Hero miał pracować Neversoft, znany z cyklu Tony Hawk.

Więcej…

Game Convention- Najpiękniejsze

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

GC: Laski

Wszystko co dobre szybko się kończy, tegoroczne targi gier komputerowych Game Convention w Lipsku już się skończyły. Jak zwykle to nie gry przyciągały najwięcej uwagi, a piękne kobiety których i tym razem nie zabrakło. Poniżej piękne hostessy jakie można było spotkać w Lipsku. Która waszym zdaniem jest najładniejsza? Chętnie poznam wasze zdanie.

GC: Laski GC: Laski GC: Laski

Więcej…

Nowa Lara Croft

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

Lara Croft

Dziś poznaliśmy nową Lare Croft, została nią Angielska gimnastyczka Alison Carroll. Alison wygrała casting na oficjalną Larę Croft i teraz to ona będzie promować Tomb Ridera. Na pewno zobaczymy ją na najbliższych targach gier. Nowa Lara jak zwykle jest piękna i seksowna. Zobaczcie zdjęcia i powiedzcie jak wam sie podoba Lara Croft


Lara Croft

Więcej…

PS3- niewykorzystana moc.

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Inne, PlayStation 3

O niesamowitej mocy konsoli Sony PS3, słyszeliśmy już wiele. Teraz twórcy jednej z najlepszych gier na PlayStation, czyli Uncharted: Drake’s Fortune, ogłosili że ich gra wykorzystała zaledwie 40% mocy PS3. Świadczyło by to rzeczywiście o ogromnej mocy konsoli Sony, przecież Uncharted: Drake’s Fortune wyglądało bardzo dobrze.

Wielka moc PS3

Ale wiecie co. Co mnie i nas graczy to obchodzi, ile razy słyszeliśmy już, że gra wykorzystuje część możliwości konsoli, mnie to zupełnie nie interesuje dla mnie liczy sie to co ja dostaje w ręce, a nie to to jest na papierze. I to chyba żaden powód do dumy, jeśli twórcy gry nie umieją stworzyć optymalnej produkcji na daną konsole. Także, róbcie gry, a nie licytujcie sie kto ile ma mocy…

Xbox 360 prosto z Gears of War

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Inne, Xbox 360

Gears of War 2

Widzieliśmy już różne modyfikacje obudowy konsoli, jedne lepsze drugie gorsze. Lecz to czego dokonał pewien 24-latek z Texasu w USA ze swoim Xbox 360, bije na łeb wszelkie poprzednie modyfikacje. Konsola wygląda jakby na prawdę pochodziła ze Świata Gears of War, jakby sam Loctus trzymał na niej łapę… Zresztą zobaczcie sami. Istny kosmos.

Gears of War 2

 

Najlepsze z E3-2008

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Inne, Komórki, Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 3, PSP, Xbox 360

E3 2008

Po co chodzimy na targi gier komputerowych?

Dla gier?, Dla nowości?, Dla trailerów?, Dla kumpli? Nie, nie nie. Dla dziewczyn!!! 🙂 Zobaczcie, jakie piękne kobiety można było spotkać na minionych targach E3 w Los Angeles. To właśnie dla nich większość z was, chciała by się tam znaleźć.Więcej w rozwinięciu tekstu. Więcej…

Gry4ever.pl on Facebook