Kim jest Kasumi?

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG, Xbox 360

Pierwszy dodatek do Mass Effect 2, za który przyjdzie nam zapłacić, wprowadzi nową postać, zabójczą złodziejkę, której pomożemy odzyskać zaginiony przedmiot.

Więcej…

Dodatek za darmo po raz drugi

Dodane przez: Kacza  //  Kategoria: Gry RPG, Xbox 360

Na początku było słabo, tylko dwa przedmioty, ale za darmo. W najbliższym dodatku do Mass Effect 2 dostaniemy aż pięć nowych misji z wykorzystaniem pojazdu Hammerhead, a w naszej kieszeni ponownie pozostaną pieniądze.

Więcej…

Więcej Japonii w Polsce

Dodane przez: mac  //  Kategoria: Gry RPG, PSP

Świetna informacja dotarła do nas z firmy LEM, otóż ta firma wdroży do dystrybucji w Polsce dwa tytuły Rising Star Games: Way of the Samurai 3 na PS3 i Half Minute Hero na PSP. Jakie będą ceny i kiedy gry pojawią się na półkach sklepowych? O tym w rozwinięciu.

Więcej…

Ponad 2 miliony sztuk Mass Effect 2

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG, Xbox 360

Electronic Arts i BioWare chwalą się bardzo duża sprzedażą gry Mass Effect 2! Ponad dwa miliony sztuk w pierwszym  tygodniu sprzedaży to nie lada osiągnięcie!

Więcej…

Limitowana edycja Final Fantasy XIII

Dodane przez: Tomasch  //  Kategoria: Gry RPG, PlayStation 3, Xbox 360

Wiemy już, co znajdzie się w limitowanej edycji Final Fantasy XIII, przeznaczonej na rynek europejski!

Więcej…

Fallout 3: Wrażenia po pierwszych minutach

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG, PlayStation 3, Recenzje i Zapowiedzi, Xbox 360

Fallout 3

Kolejną grą jaka ostatnio wpadła w moje ręce jest Fallout 3. Na ten tytuł czekałem bardzo, bardzo długo. Jako wielki fan poprzednich 2 części (o Fallout Tactics nie wspominam) z wielką uwagą śledziłem przez ostatnie lata informacje o kontynuacji mojej ulubionej gry RPG. W końcu się doczekałem, przed konsolą siadałem z wielkim napięciem i uwagą, ostrożnie umieściłem płytę w napędzie, zamknąłem drzwi, zgasiłem światło i oddałem się całkowicie nowemu Falloutowi.

Na obszerną i dokładną recenzję gry na pewno jeszcze przyjdzie czas, na razie grałem w nią po prostu za krótko. Ale to co najważniejsze i to o co najbardziej sie bałem czyli Klimat, Klimat w nowym Falloucie pozostał, jest tak jak było i jak być powinno, czujemy się jak po wybuchu wojny nuklearnej i tak właśnie być powinno.

Początek gry to bardzo ciekawie rozwiązany tutorial, w którym przeżywamy w przyspieczonym tępie dzieciństwo naszego bohatera. Podczas którego wybieramy, płeć wygląd czy postawowe statystyki, uczymy się poruszać, strzelać oraz interakcji z NPC. Sielanka trwa, aż do jego uciekczi ze schronu 101 naszego ojca, kiedy to i my stajemy się wrogiem mieszkańców schronu 101 i zmuszeni jesteśmy również do ucieczki, śladami naszego ojca na zewnątrz . Po wyjściu ze schronu naszym oczom ukazuje się ogromny, bardzo dopracowany i klimatyczny post apokaliptyczny świat. To właśnie tutaj spędzicie wiele godzin z nowym Falloutem. Dialogi z NPC, o które też wielu z was się martwiło, rozwiązano tak samo jak w poprzednich częściach gry, mamy do wyboru kilka odpowiedzi, których wybór wpływa na nasze dalszę losy. Jedyne do czego jeszcze nie mogę się przyzwyczaić to walki w czasie rzeczywistym, ale mam nadzieje, że to kwestia kilku godzin gry.

Moja wstępna ocena: 9/10

Za dużo tego wszystkiego ostatnio, Far Cry 2, Fallout, na półce czeka Fable 2 a na horyzoncie Gears of War 2. Sezon ogórkowy definitywnie się skończył, teraz jest w co grać.

PC: Wrath of the Lich King – data premiery

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG

Wrath of the Lich King

Znamy już oficjalną datę premiery bardzo oczekiwanego, na pewno również przez wielu z was, dodatku do najpopularniejszyej gry MMORPG World of Warcraft: Wrath of the Lich King Data została podana przez Blizzard. Premiera została ustalona na 13 listopada. Więc zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, premiera odbędzie się w tym roku. Czekamy niecierpliwie.

Więcej…

WoW- Talenty dla Death Knight

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG

WoW: Wrath of the Lich King

World of Warcraft: Wrath of the Lich King, najnowszy dodatek do najpopularniejszej gry MMORPG jaką nie wątpliwie jest WoW nadchodzi wielkimi krokami. Właśnie na oficjalnej stronie Warcrafta pojawił się kalkulator talentów dla najnowszej klasy postaci jaką jest Death Knight. Link do strony podaje w rozwinięciu Newsa, oczywiście są też dostępne wszystkie nowe talenty dla dotychczasowych klas postaci. Badajcie, premiera już blisko.

Więcej…

Fallout 3- zobacz gre w akcji

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG, PlayStation 3, Xbox 360

W sieci pojawił się krótki i w bardzo kiepskiej jakości filmik, prezentujący rozgrywkę z Fallout 3. Mimo wszystko bardzo, ale to bardzo zachęcam do obejrzenia. Gra wyglada super i zapowiada się godna kontynuacja Fallout 2.

Fallout 3

Przypominam, że premiera gry już 6 października, gra ukaże się na PC, Xbox 360 oraz PS3. Można już składać zamówienia na wersje PC zywkła w cenie 100zł, natomiast kolekcjonerska 160zł POLECAMY

PC: Polski Age of Conan- Tańszy i lepszy.

Dodane przez: admin  //  Kategoria: Gry PC, Gry RPG

Abonament na Age of Conan w polskiej wersji będzie tańszy. To znakomita wiadomość dla wszystkich graczy. Producent gry, firma Funcom postanowiła dostosować wysokość abonamentu do polskich warunków i ustaliła go na 29,90zl, czyli znacznie mniej w porównaniu z europejską ceną która wynosi 15euro(ok 50zł).

Age of Conan PL

Drugą dobrą wiadomością dla polskich graczy w Age of Conan jest fakt o bogatszej wersji kolekcjonerskiej polskiego wydania. Tak jak w wersji europejskiej dostaniemy Pierścień Acheronu zapewniający posiadaczowi większą wytrzymałość oraz szybszy awans na nowe poziomy rozwoju postaci, specjalną pelerynę zapewniającą darmowy napój we wszystkich tawernach hyboriańskich królestw. Ale tylko w polskiej Edycji Kolekcjonerskiej dostaniemy wyjątkowy wierzchowiec – mamut, który zapewni nie tylko transport, ale i przewagę w bitwie!

Premiera 15 Października, a sugerowana cena 129,90zł

Gry4ever.pl on Facebook